Firma DK-MFG jest liczącym się producentem rękawic ochronnych i roboczych. Zyskaliśmy już zaufanie wielu klientów a nasze produkty oferujemy zarówno na rynku lokalnym, jak i w wielu krajach Europy (m.in. Francja, Niemcy, Węgry, Litwa czy Grecja). Pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę i zainteresować Państwa podjęciem współpracy z Naszą firmą.

Specjalizujemy się w rękawicach wykonanych z przędz bawełnianych, poliestrowych i nylonowych produkowanych na nowoczesnych automatach. Zastosowana technologia umożliwia dokładność i powtarzalność produktu.

Oprócz standardowych i popularnych rękawic ogólnego zastosowania w ofercie znajdziecie Państwo rękawice ochronne specjalistyczne jak na przykład antystatyczne, które zabezpieczają produkt przed statycznymi ładunkami elektrycznymi, antyprzecięciowe, powlekane lateksem, nitrylem czy poliuretanem.

Do najpopularniejszych należą „wampirki”, cenione ze względu na jakość dzianiny z bawełny, warstwę elastycznej gumy, która nie kruszy się oraz europejskiego rozmiaru.

Uzupełnieniem oferty są rękawice skórzano- tkaninowe ze skór bydlęcych i kozich w wersjach dwoinowych i licowanych.

Wszystkie rękawice posiadają stosowne certyfikaty poświadczające ich właśćiwości ochronne.

Naszym klientom gwarantujemy:

  • kompleksową obsługę
  • fachowe doradztwo
  • krótkie terminy realizacji zamówienia
  • wsparcie na każdym etapie zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wizja

Skupiamy całą uwagę na ludziach pracujących w różnych warunkach. Dokładnie analizujemy jaki typ rękawicy sprawdza się w kontaktach z ostrymi krawędziami, drobnymi częściami, przemyśle ciężkim lub warunkach typu clean room.

Rękawice POLROK to bezpieczeństwo, wydajność i efektywność.

R&D

Na badania, rozwój i kontrole przeznaczane jest 7% dochodu. Dzięki wsparciu instytucji rządowych, proces produkcji jest wciąż udoskonalany.